Turniej piłkarzy ręcznych Christmas Cup

Turniej piłkarzy ręcznych Christmas Cup

Piłka ręczna ma w naszym kraju oddaną rzeszę zwolenników, dlatego też warto zwrócić uwagę na turniej szczypiornistów, który odbędzie się w dniach 28 – 29 grudnia bieżącego roku. Jest to okazja do zobaczenia na żywo reprezentacji Polski, dla której będzie to ostatnia szansa na sprawdzenie swojej formy przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy w piłce ręcznej, które odbędą się w naszym kraju w dniach 15 – 31 grudnia. Tym większe emocje zapowiadają się na parkiecie we wrocławskiej Hali Stulecia. Każdy sympatyk tej widowiskowej dyscypliny sportu powinien rozważyć kupno biletów i przyjazd do stolicy Dolnego Śląska w ostatnich dniach bieżącego roku.

Obok reprezentacji Polski w turnieju piłkarzy ręcznych Christmas Cup wezmą udział trzy inne drużyny narodowe. Zespoły Czech, Ukrainy i Iranu nie są słabymi drużynami, dlatego też zapowiadany turniej wygląda niezwykle obiecująco dla każdego miłośnika piłki ręcznej w naszym kraju.

Turniej zostanie rozegrany w systemie pucharowym, pary drużyn zostały wcześniej ustalone w drodze losowania. Pierwszym meczem turnieju będzie pojedynek pomiędzy zespołami narodowymi Czech i Iranu, natomiast w drugim spotkaniu zmierzą się reprezentacje Polski i Ukrainy. Oba mecze zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie. Zwycięzcy obu pojedynków spotkają się następnego dnia w meczu finałowym, natomiast zespoły pokonane w pierwszych meczach turnieju piłkarzy ręcznych Christmas Cup, będą rywalizowały o trzecie miejsce całych rozgrywek.

Bilety na tę imprezę są nadal do nabycia, należy w tym celu znaleźć odpowiednią stronę w internecie. Co ciekawe, karnety obowiązują w systemie dziennym, co oznacza, że jeden bilet upoważnia do wstępu na oba pojedynki rozgrywane w trakcie jednego popołudnia. Pierwsze mecze odbędą się o godzinie 17.30, kolejne o godz. 20.00.

Osoby chcące obejrzeć oba turniejowe dni, nocleg w centrum Wrocławia bez większego trudu znajdą w ofercie prezentowanej przez hostel wrocławski, położony w niedalekiej odległości od wrocławskiego Rynku.