Absynt Hostel

Absynt Hostel Wrocław

Witamy serdecznie na naszym blogu Hostelu Absynt. 

Hostel Absynt to jeden z najstarszych i największych hosteli we Wrocławiu! Nasz hostel funkcjonuje nieprzerwanie od roku 1991 na Wrocławskim rynku. Przez prawie ćwierć wieku, nasz hostel zapewniał tani nocleg w centrum Wrocławia, tysiącom turystów odwiedzającym Wrocław!

Recepta na sukces hostelu!

Nasz hostel funkcjonuje i rozwija się  od prawie 25 lat dzięki kilku ważnym, podstawowym czynnikom:

Wysoka jakość noclegu hostelu

Będąc jednym z pierwszych hosteli we Wrocławiu nigdy nie odsialiśmy na laurach! Stale, konsekwentnie podwyższamy poziom wykonywanych usług. Każdego dnia, pracujemy nad tym by poziom noclegu w hostelu absynt był najlepszy we Wrocławiu!

Przez 25 lat powstało we Wrocławiu dziesiątki hosteli, chcąc być najlepszym hostelem we Wrocławiu, musimy wyprzedzać naszą konkurencję o krok! Żeby to zrobić, bardzo ważnym jest Państwa zadowolenie z noclegu we Wrocławiu! To niezwykle trudne zadanie ale nasze dwudziestopięcio letnie doświadczenie jest gwarancją udanego noclegu we Wrocławiu.

Nocleg - Hostel Absynt Wrocław

Nasz hostel jest położony w samym centrum Wrocławia, przy uroczej uliczce Świętego Antoniego. Doskonała lokalizacja hostelu w centrum Wrocławia, jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem zwłaszcza dla turystów. Wybierając nasz hostel, zamieszkacie w centrum Wrocławia, to zdecydowanie ułatwia zwiedzanie miasta.

Hostel w centrum Wrocławia

Większość najważniejszych atrakcji Wrocławia, leży w obrębie pięcio – dziesięcio minutowego spaceru! Wrocławski Rynek, Ostrów tumski, liczne muzea, restauracje, bary, kina i inne miejsca są na wyciągnięcie ręki. Na naszej stronie internetowej, uruchomiliśmy blog, na którym  opisujemy najważniejsze sprawy związane z Wrocławiem. Poznacie historię Wrocławia, najważniejsze wystawy, imprezy w mieście.

Wybierając nasz hostel, otrzymacie nie tylko wysokiej jakości nocleg w centrum Wrocławia ale także ciekawe informacje o mieście.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress