Co robić 16 marca we Wrocławiu?

Pogoda nie do końca dopisuje w ten weekend, jednak mimo wszystko mamy dla Was kilka propozycji na spędzenie jutrzejszej, wolnej niedzieli.

Na ulicy Kuźniczej 29a odbędzie się Rodzinna Niedziela we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka. Osoby chętne na spędzenie czasu w tym miejscu muszą wcześniej zarezerwować sobie miejsce. Od godziny 12:30 odbywać się będą różne spektakle dla dzieci, a o godzinie 15:00 rozpoczną się warsztaty plastyczne dla rodzin. Koszt udziału w warsztatach wynosi 35 zł za dziecko i jednego rodzica.

Inne zajęcia plastyczne dla dzieci (bezpłatne) odbędą się na ulicy Energetycznej 14 w godzinach 16.00-18.00. Zapisy trwają na portalu społecznościowym: https://www.facebook.com/events/432391886863208/. Na warsztatach dzieci będą miały okazje nauczyć się różnych japońskich sztuk plastycznych.

Dla starszych mamy propozycję „Wrocław Motorcycle Show”, które odbędzie się w Hali Stulecia. Jest to okazja na zapoznanie się z ofertą motocyklową dla wszystkich zapaleńców. Ponadto zorganizowane zostaną także strefy tematyczne, pokazy na zewnątrz, a także spotkania ze znanymi osobami z branży. Bilety kosztują 17-22zł.

W Hali Orbita o godzinie 19:30 zagra natomiast zespół Kult UNPLUGGED.

Dodaj komentarz