Rezerwacja w Hostelu Absynt

Istnieją trzy możliwości dokonania rezerwacji wybierz odpowiednią dla siebie:

  • Rezerwacja Telefoniczna pod numerem:
    tel. 71 798 96 36 (całodobowo) lub tel. +48 695 974 960 (całodobowo),
  • Rezerwacja przez email: biuro@absynthostel.pl
  • Rezerwacja poprzez formularz (znajduje się w górnej części strony).
  • Rezerwacja online - poprzez wybranie zakresu dat planowanego pobytu. Z kalendarza dostępnego na stronie głownej absynthostel.pl poprzez kliknięcie w pole z datą przyjazdu i wyjazdu oraz kliknięcie przyciszku Szukaj. W celu złożenia rezerwacji należy postępować zgodnie z instrukcjami w programu rezerwacyjnym.

Doba hostelowa trwa od 15.00 do 11:00 dnia następnego. Oczywiście mogą Państwo przyjechać do nas wcześniej i zostawić bagaż, skorzystać z udogodnień hostelu, napić się kawy lub poznać nowych ludzi. Przy każdym wyjściu do miasta prosimy o pozostawienie klucza w recepcji. Jeśli zdarzy się tak, że po wymeldowaniu o godz. 11 zostanie Państwu jeszcze sporo czasu do pociągu, autobusu lub po prostu chcieliby Państwo przejść się jeszcze po ulicach Starego wrocławskiego Rynku, przechowalnia bagażu, sejf, salon, kuchnia i wszystkie udogodnienia hostelu Absynt są do Państwa dyspozycji.

Dla grup zorganizowanych i wycieczek ustalamy ceny indywidualnie, istnieje możliwość negocjacji cen również dla klientów indywidualnych planujących zatrzymać się u nas na dłużej.

Wymagamy wpłaty zadatku w wysokości 50% całego kosztu pobytu (100% w przypadku miejsca w pokoju wieloosobowym), oraz przesłania pliku z jej potwierdzeniem, najpóźniej do 3 (słownie: trzech) dni od jej dokonania. W przypadku gdy trzeciego dnia, do godziny 18:00, hostel nie otrzyma drogą mailową pliku z potwierdzeniem - rezerwacja zostaje automatycznie anulowana. Wszelkie potencjalne opóźnienia prosimy zgłaszać podczas dokonywania rezerwacji.

Recepcja hostelu nie ma możliwości każdorazowego potwierdzania otrzymania od Państwa przelewu bądź też dowodu jego dokonania. Jeżeli chcą Państwo jednak uzyskać tą informację - prosimy wysyłać potwierdzenia nadania przelewu z funkcją informowania o przeczytaniu maila przez odbiorcę, bądź też o kontakt telefoniczny. Recepcja hostelu nie ma możliwości oddzwonienia do Państwa w celu przekazania jakichkolwiek informacji.

Wystawiamy faktury VAT.

Zapytanie o rezerwację

Temat

Imię i nazwisko

E-mail

Telefon kontaktowy:

Ilość osób:

Ilość noclegów:

Data przyjazdu:

Ilość pokoi:

Uwagi,
inne informacje:

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.